فروشگاه استقلال - 1

فهرست آخرین اخبار

هاشمی نسب: امیدوارم استقلال قهرمان آسیا شود
مهدی هاشمی نسب، مدافع اسبق تیم استقلال در خصوص عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: در بازی تدارکاتی که با تیم منتخب کرج مقابل استقلال داشتیم، خریدهای جدید تیم را دیدم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی هاشمی نسب، مدافع اسبق تیم استقلال در خصوص عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: در بازی تدارکاتی که با تیم منتخب کرج مقابل استقلال داشتیم، خریدهای جدید تیم را دیدم و به نظرم امسال هم مثل هر سال، استقلال عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشت اگرچه که این بازیکنان جدید کار سختی برای جا افتادن در استقلال پیش رو دارند ولی امیدوارم هریک از آنها برای تیم مهره ای مثمرثمر باشند.
وی ادامه داد: حضور علیرضا واحدی نیکبخت در استقلال هم یک اتفاق خوب است و امیدوارم که علیرضا بتواند همان عملکردی را که در ذهن هواداران است داشته باشد و خاطره روزهای خوبش با این تیم را زنده کند.
هاشمی نسب با اشاره به مدیریت دکتر فتح الله زاده در استقلال تصریح کرد: به نظرم حاج آقا فتح الله زاده جدا از بحث مدیریتی شان و همینطور خریدهای خوبی که هر ساله دارند، یک هنر بزرگ مدیریتی ویژه دارند که در این بی پولی و مشکلات عدیده می توانند بازیکنان بزرگ را جذب و البته کنترل خوبی بر وضعیت باشگاه داشته باشند.
وی در پایان با سخت دانستن کار استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا یادآور شد: صعود ایران به جام جهانی یک اتفاق خوب در فوتبال ما بود تا مسئولان و مردم ما دوباره به فوتبال امیدوار شوند. حالا هم استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا قرار دارد و همه ما دوست داریم و امیدواریم که شاهد قهرمانی این تیم در آسیا باشیم. با اینحال نباید فراموش کرد که حتی اگر به جمع 4 تیم هم برویم باید خیلی قوی عمل کنیم چرا که تیمهای شرق آسیا متفاوت اند از تیمهای غربی و این یعنی برای قهرمانی در آسیا، استقلال باید خیلی برنامه ریزی شده و با قدرت جلو برود.

۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۳:۳۶
SS 2 stare
۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۲۹

 مهدی سر طلایی سرور لنگیایی و همیشه در دل هواداران استقلالی جا داری


  • +1
  • 0
میثم
۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۵:۱۹

 من هم موافقم باید یک برنامه ریزی کلان به مسابقات قدم گذاریم


  • +1
  • 0
رضا
۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۲۳:۳۲

 تمنا دارم که به مجتبی توهین نکنید


  • 0
  • -1

نام فرستنده :
پست الکترونیک :  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000  
  

* لطفاً نظر خود را فقط به زبان فارسی بنویسید .
* نظرات توهین آمیز ، تکراری و غیر مرتبط منتشر نخواهد شد .
* نظر ات دریافت شده پس از تایید مدیر سایت  منتشر خواهد شد .

بازار مبل ایران

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران می باشد.