اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

ابراهیمی: با یک بازی تهاجمی پرسپولیس را شکست می دهیم

ابراهیمی: با یک بازی تهاجمی پرسپولیس را شکست می دهیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۰:۲۷ - ۰۶، آبان، ۱۳۹۴
هافبک استقلال می گوید با شجاعتی که پرویز مظلومی دارد، تیمش تنها برای برد به مصاف پرسپولیس می رود.

امید ابراهیمی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره فحاشی های صورت گرفته نسبت به او در دیدار برابر سپاهان گفت: من 4 سال برای سپاهان بازی کردم و زحمت کشیدم و در طی این مدت نیز هیچ مشکلی با هواداران، مسئولان و دیگر اعضای تیم نداشته و ندارم. اکنون نیز ترجیح می دهم در مورد افرادی که نسبت به من بی احترامی کردن واکنشی نشان ندهم تا خودشان متوجه کارشان شوند.
هافبک استقلال در آستانه دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس با اعلام این موضوع که روحیه استقلالی ها بسیار بالا است، اظهار کرد: ما اکنون صدر جدول هستیم و از ابتدای لیگ نمایش های خوبی داشتیم و مطمئنا لیاقت این صدر نشینی را داریم. بچه ها و کادر فنی ما یک دل هستند و همگی برای رسیدن به این موفقیت تلاش کرده ایم. از نظر روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی هستیم و در این بازی نیز می خواهیم روزهای خوبمان را ادامه دهیم.
وی با تاکید بر این موضوع که هرگز نمی شود نتیجه دربی را پیش از بازی حدس زد، بیان کرد: این دیدار حساسیت خاص خود را دارد و ما مطمئنا از نظر روانی از حریفمان قوی تر هستیم اما نمی توان گفت در این دیدار تیمی از پیش برنده است. تیم ما روحیه فوق العاده بالایی دارد و باید با جنگیدن و تلاش کردن تا لحظه آخر به دنبال کسب سه امتیاز و شادی هواداران باشیم. کادر فنی ما برای این دیدار به مانند دیگر بازی ها برنامه ویژه ای دارد و مطمئنا با اجرای این برنامه ها می توانیم به خواسته خودمان برسیم.
ابراهیمی با بیان این نکته که دربی 81 تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی خواهد بود، تصریح کرد: خداوند هادی را که از با اخلاق ترین بازیکنان فوتبال ما بود رحمت کند. امیدوارم به حرمت  هادی نوروزی هواداران دو تیم نسبت به یک دیگر بی احترامی نداشته باشند و همگی از یک دیدار جذاب لذت ببرند.
هافبک ملی پوش استقلال در پاسخ به  این سوال که آیا با حضور جوانان در چنین بازی بزرگی مسئولیت بازیکنان بزرگ استقلال سنگین ترخواهد شد، گفت: جوانان ما بازیکنان با تجربه و میدان دیده ای هستند و همگی در رده های ملی مختلف تیم ملی حضور داشته اند. کریمی، برزای، چشمی و اسماعیلی از اعضای تیم ملی امید هستند. همگی این بازیکنان انرژی و شادابی زیادی به تیم ما تزریق کرده اند و با تلاشی که در تمرینات انجام می دهند شایستگی خود را به کادر فنی نشان داده اند. در روز جمعه هر یازده بازیکنی که برای استقلال به میدان می روند مسئولیت سنگینی دارند و باید همه با هم برای موفقیت تیم تلاش کنیم.
او با اعلام اینکه برای کسب هر سه امتیاز پا به این مسابقه خواهند گذاشت، ادامه داد: دربی مانند تمام بازی ها سه امتیاز دارد اما مطمئنا تاثیرات این سه امتیاز بسیار زیاد است و نتیجه این بازی بر روحیه بازیکنان بسیار بالا خواهد بود. آقای مظلومی مربی شجاعی است و تیم را برای کسب پیروزی وارد زمین خواهد کرد. ما در این دیدار تنها به دنبال سه امتیاز هستیم و برای حداقل امتیاز وارد زمین نخواهیم شد زیرا هواداران از ما چنین انتظاری دارند و من به آنها قول می دهم تمام بازیکنان یکدل برای برآورده کردن انتظار آنان روز جمعه تلاش می کنند.
ابراهیمی در پایان با تاکید بر اینکه استقلالی ها  تنها برای سه امتیاز به میدان می روند، اضافه کرد: دربی های فصل گذشته برای لیگ چهاردهم بود و به این فصل ربطی ندارد. در این فصل پرسپولیس در میانه جدول قرار دارد و ما در فرم خوب خودمان صدر نشین هستیم. بنابر این فکر می کنم پرسپولیسی ها از اینکه برابر تیم صدرنشین لیگ قرار می گیرند خواهند ترسید.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

سیروس-

اولا دمتون گرم که مقابل سپاهان مثل شیر بودین ازتون میخایم روبروی پرسپولیس هم بازی خوبی به نمایش بذارین نتیجه مهم نیست .بازی خوب نتیجه رو هم با خودش میاره

سعید استقلالی-

مرسی امید.میبریم ب امید خدا.ترکیب بازی با سپاهان عالی بود اگه با همون ترکیب منتهی دوتا تغییر بریم ( خسرو جای میلاد و روزبه جای خرسند )بازی واس ماس شک نکنید.ما تو دروازه عقاب اسیا رو داریم.پرویز سوبله چوبله منتظریم لهشون کنید

داود شمس -d.ahorashams@gmail.com

مبریم به این بردن شک نکنید دربی 81 برای همیشه یادشون میمونه

آقا ورزشی-http://aghavarzeshi.blogfa.com/

میبریم دوستان به امید خدا 2بر 0

ناصر-Naser225.nn@gmail.com

اقا امید به امید خدا و با سعی و تلاش خوبتون پرسپولیس میبریم

غفاری زاده-

به امید خداوند و با درایت آقای مظلومی و تلاش و جنگندگی بازیکنان با غیرت و همراهی تماشاگران فهیم و با اخلاق استقلال روز جمعه ما پیروز دربی 81 هستیم .

mohammadreza MM-mohammadrezamehraban916@yahoo.com

میترکونیمشووون لنگیارو