اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

افتخاری: قائدی سه ساله به استقلال پیوست

افتخاری: قائدی سه ساله به استقلال پیوست

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۸:۱۷ - ۱۸، خرداد، ۱۳۹۶

با اعلام سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، مهدی قایدی با امضای قراردادی 3 ساله به استقلال پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، افتخاری در همین خصوص گفت: حضور مهدی قائدی در استقلال را خوش آمد می گویم. ایشان از بازیکنان خوب و پدیده لیگ یک بود که از مدتها قبل مذاکراتمان را برای جذب این بازیکن آغاز کرده بودیم و امروز این مذاکرات نهایی شد و با قایدی قرارداد 3 ساله امضا کردیم.


او افزود: این بازیکن در لیگ یک عملکرد خوب و مطلوبی داشت و باشگاههای زیادی به دنبال جذب او بودند اما با توجه به علاقه قلبی به استقلال، حضور در این باشگاه را انتخاب کرد و اطمینان دارم عملکرد مطلوبی خواهد داشت.


افتخاری اظهار داشت: هواداران استقلال اطمینان داشته باشند طی روزهای آینده اخبار خوشی خواهند شنید. ما با بازیکنان خوبی در حال مذاکره برای امضای قرارداد هستیم اما تا زمانی که قطعی نشود، اعلام نمی کنیم. در خصوص قایدی هم همین اتفاق افتاد، ما از مدتها قبل با این بازیکن و باشگاه ایران جوان در حال مذاکره بودیم که پس از توافق نهایی و امضای قرارداد، آن را اعلام کردیم. ضمن این که باشگاه استقلال با باشگاه سازنده ایران جوان هم توافق نامه خواهر خواندگی امضا کرد تا هر دو باشگاه ارتباط بیشتری در زمینه هایی مثل نقل و انتقالات، اردوهای داخلی و خارجی و ... با هم داشته باشند.

 

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

milad

ایشاالله واسه استقلال مفید باشه بتونه به تیم کمک کنه

Majed

با سلام تبریک به تمام استقلالیهای عزیز ان شالله با این خرید اینده دار فرهاد جدیدی به استقلال اومد ان شالله که باخت بسیار بد فراموش کنیم .فقط ترسم اینه که علی منصور از جوانان نتونه استفاده کنه چون بنظر من دستیاراش تفکرات دفاعی دارن تیم اصلا موزون حرکت نمیکنه تعداد پاسهاش کلا تو هیچ بازی به پنج تا نرسیده این یعنی فرصت دادن به حریف که هر تاکتبچیکی داره اجرا کنه و تیمو خسته کنه خواهشا این مدافع مه با توپ نمی تونن حرکت کنن بندازید بیرون اصلا تو این ۲۵بازی چند پاس قطری به جناحین فرستادن علی جون من دوستدار استقلال هستم نه دشمن خواهشا از تکنیک بازیکنان و توان حمل توپشون استفاده کن وبازیکنانی که توپ بهشون مسرسه خودشون گم میکنن یعنی استرس بالای دارن دیر پاس رد میکنن بنداز بیرون از جمله پاودانی کریمی غفوری انصاری فقط تو دو بازی اخر باقری دوتا پاس قطری انداخت تیم جهش بالای داشت الان موقع فوتبال مالکانه هستش دیدیدی یونتوس با همین افکار باخت درسته جلوی بارسا برد ولی بارسا از دفاع لنگ بود مثل استقلال اصلا تو استقلال سال گذشته توازن بین حمله ودفاع نبود قربانی ذخیره خوبی هستش چون ضربه اخر خوب نمیزنه تغیر ساختار و استفاده از تکنیک و بازیکن بجای میرسید بازیکن تاکتیک پذیر جذب کنید نه بازیکن یچزیر توپ زن

I.ra

آقا بازیکن بگیرید دیگه دق کردیم

عباس

سلام ، کاش میشد هر چه زود تر خبر استقلالی شدن رحیم زهیوی هم میشنیدیم

majid esteghlali majid@gmail.com

khosh omadi longi sozondi