اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

تمرین روز پنج شنبه استقلال ها تعطیل است

تمرین روز پنج شنبه استقلال ها تعطیل است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۰:۱۵ - ۰۳، دی، ۱۳۹۴
آبی پوشان روز پنج شنبه جلسه تمرینی برگزار نخواهند کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاگردان مظلومی با تشخیص کادر فنی این تیم روز پنج شنبه به استراحت خواهند پرداخت و تمرینات خود را از روز جمعه آغاز خواهند کرد. استقلال یکشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان سیاه جامگان مشهد خواهد بود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

حسن-

از موقعیکه یک روز استراحت به بازیکنان میدهند شاداب تر میدوند./. ان شاء الله همه بازیکنان فعلی و حفظ و سه جای خالی هم به بهترین شکل با بازیکنان ایرانی پر شوند. در فینال حذفی خسرو حیدری و سجاد شهباززاده را نداریم و لازمه در نقل و انتقالات همچنین مواردی برای تغییر تاکتیک در نظر گرفته بشه ... اما بازیهای لیگ بهتره به همه بازیهای 15هفته از سیاه جامگان در آزادی تا صبا در قم بچشم فینال نگاه کنیم و مشکل افت نیم فصل دوم در چند فصل اخیر را واقعا برطرف کنیم..

حسن-

برای بختیار رحمانی پرونده سازی کردند و الکی الکی سرباز اعلامش کردند. خدایش بزرگترین ظلم را در حق بازیکن خوبی مثل بختیار کردند.. تیم زاپارتشون که تیم در حد لیگ برتر نیست و همش بهترین های ایران را به بهانه سربازی میگیره و جالبه که سربازیشون تمام میشه هم بزور و پرونده سازی مجبورش میکنند مجانی بازی کنه //// نمیدونم این مطلبی که در سایت باشگاه میفرستم بگوش بختیار عزیز میرسه یا نه . اما دوست دارم بهش بگم بخاطر علاقه قلبی که ثابت کرد به استقلال داره خیلی دوستش داریم و از خداوند منان برایش در هر تیمی و هر کجایی باشه آرزوی بهترینها را دارم آرزو میکنم موفق بشه ./. بختیار استقلالی عزیز نگران نباش درکت میکنم که ظلمی بزرگ را در حقت مرتکب شدند اما این روزهای سخت مثل روزهای سرد زمستان خواهند گذشت و روسیاهی مثل همیشه به ذغال خواهد ماند ...//// به مسئولان تراکتور و غیره هم هشدار میدم که چوب خدا صدا نداره ////... بختیار رو متاسفانه نزاشتن بیاد. لطفا اسطوره جباری را به استقلال برگردانید. به مجتبی بگین بخاطر دل تنگ هواداران برگرد به خونت استقلال

سید محمود میریحیایی
چهل و پنج ساله استقبالی هستم وافتخار میکنم ، استقلال اول باشی ، آخر باشی عشق منی
مجید-استقلال جوان

فقط اساس

فاطمه-

تمرین امروز استقلال یعنی جمعه کجا؟