اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

مجیدی: به بازی برای استقلال افتخار می کنم

مجیدی: به بازی برای استقلال افتخار می کنم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۳:۰۷ - ۰۶، دی، ۱۳۹۴
مدافع چپ استقلال می گوید که حضور در استقلال باعث افتخار اوست و امیدوار است با نمایشهایش در نیم فصل اول هواداران را از خود راضی کرده باشد.

میثم مجیدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره لغو دیدار این تیم برابر سیاه جامگان گفت: ما طبق برنامه کادر فنی تمرینات خود را انجام داده بودیم و حتی جلسه فنی و آنالیز را شب گذشته در هتل برگزار کردیم اما بازی لغو شد. نگاه من به این موضوع مثبت است و حتما خیری در کار بوده است که این بازی لغو شده است. اکنون می توانیم روزهای بیشتری استراحت کنیم و فشار بازی ها را کمتر احساس خواهیم کرد.
وی افزود: جا دارد از دکتر نوروزی نیز تشکر کنم که با توجه به فشار لیگ بازیکنان را سریع آماده حضور در مسابقات می کنند. نزدیکی بازی ها فشار زیادی به بازیکنان وارد می کند و جای سوال دارد که اگر یک روز اردوی تیم امید دیرتر برگزار شود چه مشکلی پیش می آید؟
مدافع چپ استقلال درباره دیدار این تیم با ملوان نیز بیان کرد: ما باید شنبه در انزلی به مصاف ملوان برویم که فشار زیادی را تحمل خواهیم کرد. مسئولان بدانند که اینجا مانند اروپا نیست و فاصله شهرها زیاد است و سفرها و وضعیت چمن خستگی بازیکنان را تشدید می کند. ما برای سفر به انزلی که از شهرهای نزدیک به تهران هست چندین ساعت باید سفر کنیم و ای کاش برنامه ریزان بدانند که بازیکنان ربات نیستند.
مجیدی در تشریح آخرین وضعیت مصدومیتش، تصریح کرد: صبح امروز(یکشنبه) نیز برای بهبود وضعیتم به کلینیک رفتم و واقعا باید از مجموعه کادر پزشکی تیم و ماساژورهای خوبمان تشکر کنم. خدا را شکر الان درد ندارم و اگر کادر فنی صلاح بداند می توانم در بازی برابر سیاه جامگان به میدان بروم.
او با سخت توصیف کردن دیدار با سیاه جامگان، اظهار کرد: بازی با تیمهای پایین جدول در نیم فصل دوم بسیار سخت است زیرا این تیمها به سختی به حریفان خود امتیاز می دهند و باید با حوصله و تمرکز از سد این حریف بگذریم.
مجیدی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا گلزنی های او در نیم فصل دوم مجددا آغاز خواهد شد، گفت: خدا را شکر می کنم که در نیم فصل اول توانستم برای استقلال دو گل به ثمر برسانم. بازی برای استقلال را افتخار خودم می دانم و امیدوارم هواداران و کادر فنی از من در نیم فصل اول راضی بوده باشند. کسب نتیجه برد و موفقیت تیمی از همه چیز مهم تر است و امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب و گلزنی به استقلال کمک کنم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟