اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

گزارش اولین تمرین استقلالی ها در نیم فصل

گزارش اولین تمرین استقلالی ها در نیم فصل

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۶:۱۰ - ۱۸، دی، ۱۳۹۴
آبی های پایتخت اولین تمرین خود را در تعطیلات نیم فصل برگزار کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اولین جلسه تمرینی استقلالی ها در تعطیلات نیم فصل رقابت های لیگ برتر جمعه در زمین شماره دو آزادی برگزار شد. - سید مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، پروپئیچ و هرائر مگویان غایبان تمرین استقلال بودند. - از حاضران ویژه در این تمرین پندار توفیقی دبیر هیات مدیره استقلال بود. - ماهان بغدادی در این تمرین جهت تست فنی حضور داشت. این بازیکن ظاهرا در لیگ سوئد سابقه بازی کردن دارد. - امین حاج محمدی که به تازگی ازدواج کرده است با شیرینی به این تمرین آمد. حاضران در تمرین ورود او به جرگه متاهلان را به او تبریک گفتند. - علیرضا رمضانی به دلیل در اختیار قرار گرفتنش از سوی مظلومی به کمیته انضابطی در این تمرین با لباس شخصی حضور داشت. - یعقوب کریمی با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در این تمرین حضور داشت.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

مهدوی-

آقای مظلومی شما که در مصاحبه هایتان حرف از جوانگرایی میزنید چرا میلاد شعبانلو رو که یک بازیساز هست رو براحتی از دست دادین. بازیکنی که تو دربی امید ها 4 پاس گل میده بازیکن کمی نیست. لطفا به نظر هوادار توجه کنید و شعبانلو ورمضانی و امثال اون ها رو که به موفقیت تیم کمک میکنن رو از دست ندید . خواهش میکنم حرف منو به گوش اقای مظلومی برسونید.

حس-

لااقل این محصولات آکادمی و پایه استقلال را با شرایط قرضی به تیمهای دیگه بدهید تا بعدا هم باشگاه و هم بازیکن برای برگشت اذیت نشوند .... اگه به آکادمی و بازیکنان پایه توجه نمیشه و فقط بازیکنان پرورش می یابند و وقت سوددهی هیچ برنامه ای نیست و سوددهی برای باشگاه ندارد بهتره تعطیل بشه و دربش رو تخته کنید تا خرج وهزینه آکادمی به تیم اصلی و بازیکنان نقل و انتقالات برسد.. اینکه قرض بدهیم تا در تیمی دیگر حتما بازی کنند و با تجربه تر سال بعد برگردن خوبه اما اینکه بازیکن پایه را مفت از دست بدهیم واقعا منطقی نیست