اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

تمرینات استقلال با حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار می شود

تمرینات استقلال با حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار می شود

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۲:۱۰ - ۲۶، دی، ۱۳۹۴
تمرین استقلال با نظر کادرفنی این تیم با حضور هواداران و تماشاگران برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تمرینات استقلال با نظر پرویز مظلومی با حضور تماشاگران و اهالی رسانه برگزار می شود. فرزاد مجیدی با بیان این مطلب به سایت باشگاه استقلال گفت: با نظر آقای مظلومی تماشاگران و خبرنگاران می توانند در تمرینات استقلال حاضر شوند. تمرین عصر شنبه استقلال هم در زمین شماره 2 آزادی و ساعت 16 برگزار می شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

حس-

نیم فصل خیلی سختی داریم. اما تیم تقویت نشد!!!!!! اگه سیاست نقل انتقالات خرج نکردن هست و تیم را برای قهرمانی نمی بندند... سالهای بعد بهتره با تیم های امید و جوانان وارد مسابقات بشیم. اصلا خرج چندانی نداره و حتی در بعضی موارد میشه از جوانان برای معرفی سریع به لیگ برتر پول هم گرفت. در لیگ ایران فقط قهرمان شدن ارزش داره . اگه تیم میبندین برای قهرمانی ببندین یا اصلا هیچ خرجی نکنید.

حميد-

انشالا امسال استقلال هر دو قهرمانی بدست مياره

حميد-

انشالا امسال استقلال هر دو قهرمانی بدست مياره

افشین یوسفی -maneger2019@gmail.com

بنده به شخصه معتقدم کادرفنی باشگاه بایستی ترکیبی از جوانانی مثل کریمی .رمضانی .چشمی .شعبانلو.برزای .بغدادی.....وبازیکنان مسن تری مثل حیدری .انصاری .شهباززاده.ابراهیمی ....استفاده بکنه .البته نباید این مسئله رافراموش کنیم که تیم احتیاج مبرم به یک پلی میکرداردواگه یک پلی میکرخوب جذب نشه آخرفصل حسرتشومیخوریم.این خط این نشون.ضمنا کادرفنی باشکاه بایستی بیشتربه پروپچیچ بازی بده بازیکن خوبیه.به امید موفقیت استقلال بزرگ.