اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

حاج محمد: شفر یک مربی کار کشته است/ استقلال روند خوبش را ادامه می دهد

حاج محمد: شفر یک مربی کار کشته است/ استقلال روند خوبش را ادامه می دهد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۰۲ - ۱۷، دی، ۱۳۹۷

پیشکسوت استقلال می گوید این تیم می تواند در ادامه فصل هم روند خوبش را ادامه دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی حاج محمد از پیشکسوتان خوش نام و قدیمی استقلال است. او عضوی از تیمی بوده که موفق شد با شکست نماینده رژیم اشغالگر قدس، اولین قهرمانی استقلال در آسیا را رقم بزند.

حاج محمد درباره وضعیت استقلال گفت: من در جریان روند مذاکرات مدیران محترم استقلال با بازیکنان نیستم ولی مطمئنم که آنها به دنبال بازیکن هستند و زحمت می کشند چون این تیم نیاز به بازیکن دارد. ما در بعضی از پست ها وضعیت خوبی داریم ولی در یکی دو پست نیاز به تقویت داریم. طبیعتا تیمی در نیم فصل دوم موفق می شود که خود را تقویت کند. خود آقای شفر طبیعتا این مسایل را متوجه شده است. خود آقای فتحی هم شنیده ام که گفته اند ما بازیکنی را می گیریم که به کار استقلال بیاید و این کار درستی است.

او ادامه داد: ما باید قبول کنیم که شفر یک مربی کارکشته و خوب است. او در تیم های زیادی کار کرده و کارش را بلد است. در هر صورت من فکر می کنم استقلال در اواخر نیم فصل اول خیلی خوب کار کرد. به نظرم در نیم فصل دوم هم همین روند را ادامه می دهیم. موفقیت در این فصل دور از دسترس ما نیست و باید به خوبی حریفان را آنالیز کنیم و به جلو برویم. این استقلال توانایی های زیادی دارد و می تواند به موفقیت برسد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟