اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

خسته نباشید باشگاه استقلال به امیدهای ملی پوشش

خسته نباشید باشگاه استقلال به امیدهای ملی پوشش

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۳:۳۰ - ۰۶، بهمن، ۱۳۹۴
باشگاه استقلال ضمن اعلام حمایت از بازیکنان امید ملی پوش خود، حمایت خود را از آنها اعلام کرد.

سایت رسمی باشگاه استقلال - هرچند حسرت حضور در بزرگترین آوردگاه ورزش جهان یعنی المپیک برای فوتبال ایران همچنان تداوم دارد، اما این دلیل نمی شود که از زحمات و تلاش هایی که در تیم ملی امید صورت گرفت، بگذریم و آن را نادیده بگیریم. با وجود شکست مقابل ژاپن و حذف از دور مسابقات انتخابی، باشگاه استقلال به همه عوامل این تیم خسته نباشید گفته و از زحمات سه بازیکن خود در این تیم قدردانی می کند. روزبه چشمی، محسن کریمی و فرشید اسماعیلی سه آبی پوش تیم امید بودند که با همه وجود برای موفقیت این تیم تلاش کردند. در این میان یکی از مسائلی که بیشتر به چشم می آمد این بود که روزبه چشمی با وجود حضور در پست غیر تخصصی، عملکرد قابل قبولی داشت و با همه وجود در خدمت تیم امید بود. اشک های روزبه پس از کسب پیروزی و صعود تیم امید از مرحله گروهی به مرحله حذفی، فراموش شدنی نیست و نشان از فشاری بود که روی این بازیکن وجود داشت. کاپیتان تیم امید، امسال یکی از بهترین های لیگ بوده و در ترکیب استقلال نیز مهره ای کلیدی و اثر گذار محسوب می شود که توانسته خود را به خوبی به فوتبال ایران معرفی کند. تردیدی نیست که کار برای چشمی، کریمی و اسماعیلی تمام نشده است و این سه جوان استقلالی، فرصت بسیاری برای نشان دادن توانایی های خود به فوتبال ایران خواهند داشت. باشگاه استقلال یک بار دیگر به سه ملی پوش خود خسته نباشید می گید و خطاب به کاپیتان چشمی می گوییم: بلند شو، سرت را بالا بگیر و همواره رویاهای بزرگ داشته باش، رویاهای بزرگ اشخاص بزرگ را به خود جذب می کنند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

حس-

روزبه چشمی عالی بازی کرد. عدم صعود تیم امید بخاطر اولا اختلافات داخلی بود و بعدشم تصمیمات کادرفنی که برای وقتهای تلف شده برنامه نداشتند. سال مهم صعود به المپیک میشد از لژیونر شدن چهره های تاثیرگذار تیم امید جلوگیری کرد و یا یک بندهای در قراردادشون با باشگاه خارجی قرار داد که تیم امید را بتوانند همراهی کنند.... مربی دوره بعدی را الان انتخاب کنند تا با نوجوانان کار کنه و اونها را برای دوره بعد آماده کند.. در ضمن بازیکنان در پست های تخصصی بازی نکردند و این تغییر پست برای بازیکن جوان سردرگمی درست کرده بود................................. بهنام برزای و علیرضا رمضانی نمیدونم چرا دعوت نشدند یا محسن کریمی کم بازی کرد!!!!!!!!!! بهنام برزای میتوانست در میانه میدان پاسهای خوبی برای تک مهاجم بسازه و محسن کریمی در تیم صدرنشین استقلال بال چپ بازی کرده و تاثیرگذار بوده اما در تیم امید که به سرعتش احتیاج داره نیمکت نشین بود !!!!!!!!!!!!!!! اینهمه تغییر پست بازیکنان جوان اشتباه سختی بود که خستگیش به تیم اومد... اینهمه بازیکن لیگ برتری داشتند اما بازم نتونستن ترکیب درستی بچینند.

مجید-

سجاد-

کل کل استقلال پرسپولیس سلام به همه فوتبالی های عزیر طرفدار استقلال و پرسپولیس . تو این کانال کل کل بین دو تیم اول پایتخت داغه داغه . https://telegram.me/kalkalespes