اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟

در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۱:۲۰ - ۰۹، خرداد، ۱۳۹۸

جلسه هیات مدیره استقلال با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیات مدیره استقلال امروز (پنجشنبه) ساعت 18 با حضور تمامى اعضاء برگزار شد.

در این جلسه بودجه فصل آتی باشگاه مطرح و همچنین نحوه تامین و تحقق منابع بودجه مورد بحث و بررسی مفصل اعضای هیات مدیره قرار گرفت ومقرر شد در جلسه بعدی تصمیم نهایی در خصوص منابع و مصارف بودجه گرفته شود.

در این جلسه، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال گزارشی مفصل از وضعیت مذاکره با گزینه‌های سرمربی‌گری موردنظررا به اعضا ارائه و مقرر شد تا کماکان این مذاکرات تاحصول نتیجه نهایى زیر نظر مدیرعامل استقلال ادامه پیدا نموده و به زودی وضعیت نیمکت تیم استقلال مشخص شود.

از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه، بحث مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان و خرید بازیکنان جدید بود که مدیرعامل گزارشی در این خصوص به اعضای هیات مدیره ارائه داد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

موسی جعفرزاده

لطفاً کلی گویی نکنید و اطلاعات بهتری به هوادارن بدهید با این کلی گویی ها این نتیجه حاصل میشود که عملاً هنوز هیچ اتفاق مثبتی در زمینه تعیین مربی و مهمتر از ان برای تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی هیچ اقدامی نشده !!! چرا قبل از رسیدن به پایان فصل مدیران باشگاه به فکر نبودن ؟ چرا همیشه برنامه ها را با کندی اجرا میکنید؟ چرا باید پایان فصل این جلسه به این مهمی تشکیل بشه که از کجا باید تامین مالی بشه باشکاه؟ واقعاً مدیریت ضعیف داریم و هیأت مدیره بیخیال و منفعل و...

سلام

در باره کمپ حجازی چی شد بازسازیش کنید لطفا

فرشید

کمپ حجازی چی شد

محمود

ماهیچ خارجےرونمےخواهیم فقط فرهادرومےخواهیم