اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فتحی: هیچ‌کس در استقلال بیکار نیست

فتحی: هیچ‌کس در استقلال بیکار نیست

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۷:۴۵ - ۱۲، خرداد، ۱۳۹۸

مدیرعامل استقلال در گفت و گو با فارس درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت و گو با فارس درباره موضوعات زیادی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

همانطور که روز گذشته در سایت باشگاه استقلال اطلاع‌رسانی کردیم توافق اولیه با گزینه مدنظرمان حاصل شده است. این را هم بگویم تجربیات گذشته برای من یک نوع درس است و می‌خواهم طوری نشود که فردا همین هواداران به من انتقاد کنند و بگویند این چه قراردادی بود که شما با مربی بستید.

کسی در باشگاه استقلال بیکار نیست و ما مرتب در حال رایزنی و موارد مختلف و پیگیری موضوع سرمربی برای استقلال هستیم.

ما چند روزی بیشتر نیست مذاکراتمان را با برخی از بازیکنان شروع کرده‌ایم. ابتدا با علی کریمی ووریا غفوری صحبت کردیم و سپس با چند نفر دیگر. اما من یک سؤال از شما دارم. مگر غیر از این است که پژمان منتظری یکی از بازیکنان بزرگ ما محسوب می‌شود؟ مگر غیر این است که او خودش را استقلالی می‌داند؟ آیا من با رحمتی و بازیکنان دیگر تماس گرفته‌ام؟ استقلال خانه امثال پژمان منتظری است و نیازی به تماس گرفتن با آنها نیست. سال‌های گذشته هم همین شکل بوده که مسئولان باشگاه ابتدا با بازیکنان جوانتر تماس می‌گیرند و این دلیل نمی‌شود که ما بگوییم پژمان منتظری را نخواسته‌ایم.

فرهاد مجیدی در اولین جلسه بعداز بازگشت ما از سفر با من صحبت کرد. مجیدی بعد از جلسه با منتظری تماس گرفت مگر غیر این است که فرهاد مجیدی از طرف باشگاه استقلال به منتظری زنگ زده است.روزبه چشمی هم چنین شرایطی دارد و یکی از بازیکنان قدیمی استقلال محسوب می‌شود تازه او خودش پیغام داد در حال جدایی از استقلال است و به دنبال جانشین برای او باشند تا باشگاه به مشکل نخورد وقتی من با هیچکدام از این نفرات صحبت نکرده‌ام معنی‌اش چیست؟ من ابتدا باید به دنبال امور انتخاب سرمربی باشم و نمی‌شود همه کارها را با هم انجام داد.

با غفوری و کریمی هم مذاکره شده است ما با این نفرات حرف زده‌ایم و فرهاد مجیدی هم با آنها صحبت کرده‌ است. همانطور که گفتم شبانه روز در حال کار هستیم و آن طور که بعضی‌ها فکر می‌کنند ما بیکار نیستیم.

قطعاً پیام دادن به همسر استراماچونی بی‌تأثیر نبوده اما این کارها به هواداران استقلال برنمی‌گردد. اینها کار کسانی است که با این نظام مشکل دارند. از صفحاتی که این کار را کردند از طریق واحد حقوقی باشگاه شکایت کرده‌ایم چون به حیثیت کشور لطمه وارد شده است.

با شفر هم در حال مذاکره هستیم او در تهران حضور دارد و طی روزهای آینده با وی سر میز مذاکره خواهیم نشست تا تکلیف وی هم مشخص شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟