اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

خلیل زاده: شایعه محکومیت من صحت ندارد

خلیل زاده: شایعه محکومیت من صحت ندارد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۰:۳۵ - ۳۱، خرداد، ۱۳۹۸

عضو هیات مدیره استقلال به شایعات منتشر شده واکنش نشان داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، خلیل زاده در واکنش به حاشیه های ایجاد شده عنوان کرد: در نشست خبری هفته گذشته توضیحات لازم را داده بودم. ماجرا از این قرار است که این پرونده مربوط به یک تعاونی مسکن در تهران می‌شود که حدود 15 نفر را دادسرا احضار کرده بود.

خلیل‌زاده ادامه داد: من در آن جا برای روشن شدن موضوع به عنوان رئیس اتاق تعاون حاضر شدم. الآن در چند رسانه مجازی مدام علیه بنده می‌نویسند که به خاطر نشر اکاذیب شکایت خواهم کرد.

او افزود: در این پرونده چیزی به نام محکومیت من وجود ندارد. این خلاف قانون است و انتشار این موارد، جز توهین و افترا محسوب می‌شود. پرونده همچنان در دادگاه بدوی در حال رسیدگی است و آنجا تازه تصمیم گیری می‌شود که آیا من خلافی انجام داده ام یا نه. حتی بعد از آن هم من میتوانم در دادگاه تجدید نظر اعتراض داشته باشم.

خلیل‌زاده گفت: من در پرونده‌ای محکوم نشده ام و اگر محکوم شده بودم در هیچ یک از بخش های تعاون و باشگاه استقلال و جاهای دیگر نمی توانستم مشغول به کار باشم و مسئولیتم را ادامه بدهم اما عده ای به دلایل دیگر در حال تهمت زدن هستند که قطعا با ظرفیت های قانونی این موضوع را پیگیری می کنم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟