اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

رضایی: هواداران به استراماچونی برای پیاده کردن ایده هایش فرصت بدهند

رضایی: هواداران به استراماچونی برای پیاده کردن ایده هایش فرصت بدهند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۵:۵۰ - ۰۱، تیر، ۱۳۹۸

عضو کمیته فنی استقلال می گوید که توافق با استراماچونی یک توافق برد-برد بوده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مجید رضایی پیشکسوت و عضور کمتیه فنی باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه در خصوص حضور آندره‌آ استراماچونی گفت: شخصاً فکر می‌کنم اگر فضای کار مناسبی در اختیار ایشان قرار گیرد، می‌تواند از ریشه کمک‌های ساختاری به تیم استقلال کند. فکر می‌کنم حضور چنین مربی جوانی در ایران از بعد انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است. فوتبال ایتالیا سبک جذاب و دلنشینی دارد و در کنار فوتبال تهاجمی، دارای انسجام خوبی در خط دفاعی است. ایشان همانطور که در مراسم معارفه اشاره کردند به طور متناسب از تفکرات تهاجمی و تدافعی برخوردار هستند و من به عملکرد ایشان امیدوار هستم.

پیشکسوت استقلال در خصوص انتخاب استراماچونی تصریح کرد: به نظرم انتخاب او به عنوان سرمربی، تصمیم بسیار هوشمندانه‌ای از سمت مدیرعامل بود. استراماچونی مربی جوانی است و یکی از نقاط قوت دیگرش سابقه خوبی است که در تیم‌های پایه داشته است. او با حضور در استقلال شانس بالایی برای موفقیت در لیگ داخلی و آسیا خواهد داشت که همین موضوع باعث می‌شود انگیزه‌اش بیشتر شود. در کل معتقدم که این همکاری یه توافق برد-برد برای باشگاه استقلال و استراماچونی است.

رضایی در خصوص مراسم معارفه سرمربی جدید نیز اضافه کرد: مراسم معارفه خوبی برگزار شد و بابت آن از آقای فتحی و مجموعه استقلال تشکر می‌کنم. این مراسم حتی برای استراماچونی هم جالب بود و فکر می‌کنم تجربه خوبی به جهت برگزاری مراسم معارفه در ایران بوده است.

مجید رضایی صحبت‌هایش را اینطور پایان داد: در نهایت برای ایشان آروزی موفقیت می‌کنم و از هواداران می‌خواهم که به این مربی جوان فرصت دهند تا بتواند ایده‌های به روزی که دارد را پیاده سازی کند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟