اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شکوری: بازیکنانم با غیرت به برد رسیدند/ استقلال نیاز به زمان دارد

شکوری: بازیکنانم با غیرت به برد رسیدند/ استقلال نیاز به زمان دارد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۱:۰۹ - ۳۰، تیر، ۱۳۹۸

مربی تیم جوانان استقلال می گوید اولین تجربه او در مربی گری با برد دربی همراه شد و این موضوع برای او یک یادگاری خواهد بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، هادی شکوری سرمربی تیم جوانان استقلال در اولین گام موفق شد در دربی به پیروزی برسد. شکوری در این باره به سایت باشگاه گفت: برد ما برای بازیکنان از نظر معنوی ارزشی زیادی داشت. زمان کمی داشتیم و بیشتر تلاش کردیم روحی و روانی با تیم کار کنیم و بیشتر آموزش های ما ذهنی بود. بازیکنان ما باهوش و با غیرت هستند و توانستند 30-40 درصد خواسته های ما را انجام دهند اما مزد تلاش خود را گرفتند.
او ادامه داد: بعد از 10 نفره شدن روی ما فشار آمد اما بازیکنان با غیرت بازی کردند و به آنها گفتم هر کدام باید به اندازه دو نفر در زمین تلاش کنیم.
شکوری در بخش بعدی صحبت های خود درباره شروع کار مربی گری با برد دربی، بیان کرد: دربی همیشه در همه رده ها مهم است و خوشحالم گام اول را در مربی گری با برد در دربی شروع کردم و این موضوع برای من به یادگار خواهد ماند.
سرمربی جوانان استقلال اضافه کرد: تیم با ایده آل های من فاصله دارد و من 10 روز است که آمدم. زمان داریم و باید با گذشت زمان تاکتیک مد نظر خود را پیاده کنیم. از کادر قبلی تشکر می کنم که تیم را جمع کردند و ما تلاش می کنیم با تمرین مشکلات را حل کنیم. هفته قبل یازده بازیکن داشتیم و یک بر صفر شکست خوردیم و من حضور نداشتم. از این هفته لیگ برای ما شروع شد و تیم ما پتانسیل صعود به رده های بالای جدول دارد.
سرمربی جوانان استقلال در پایان صحبت های خود درباره تیم بزرگسالان استقلال، عنوان کرد: تغییر و تحولات زیادی در تیم صورت گرفته است و تیم نیاز به زمان دارد. استقلال در سال های اخیر در یارگیری بد شانس بوده اما امیدوارم به تیم و امسال می تواند موفق باشد. هواداران در سال های اخیر اذیت شدند و امیدوارم خریدهای جدید هر چه سریعتر با تفکرات سرمربی وفق پیدا کنند تا تیم بتواند به موفقیت مورد نظر هواداران برسد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟