اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فتحی: کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال  را ببینند، ما را به حاشیه می‌برند

فتحی: کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال  را ببینند، ما را به حاشیه می‌برند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۷:۵۶ - ۲۷، مرداد، ۱۳۹۸

مدیرعامل استقلال گفت: کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال  را ببینند، ما را به حاشیه می‌برند.

امیرحسین فتحی بعد از جلسه‌اش با استراماچونی به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: طبق جلسات منظم هفتگی که با استراماچونی داشتیم امروز هم مثل همیشه در فضای گرم و صمیمی، درباره مسائلی که در مورد باشگاه است مفصلا بحث و صحبت کردیم.

او درباره شایعات پیرامون استقلال در رسانه‌های داخلی وخارجی گفت: امسال خدا را شکر استقلال تیمش را خوب و زود بسته و به موقع تمریناتش را شروع کرده است. تیم بسیار آماده است ولی کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال  را ببینند، ما را به حاشیه می‌برند در حالی که مشکلی نیست. نه این که هیچ مشکلی نداشته باشیم اما مشکلاتی که به تیم لطمه و ضربه بزند وجود ندارد. روز به روز تلاش می‌کنیم بهتر و آماده‌تر شویم.

او درباره افتتاح مجموعه ورزشی انقلاب بیان کرد: این زمین را سه چهار ماه است در اختیار داریم و در حال آماده سازیش بودیم و امروز افتتاح شد، این محل هم کمپ تمرینی بازیکنان است و هم دفتر کار استراماچونی و همکارانش و قرار است کارهای تیم از جمله مسائل فنی و آنالیز در اینجا پیگیری شود.

مدیرعامل استقلال در باره احتمال جذب بازیکن دیگری به تیمش هم گفت: استراماچونی یک بازیکن را برای مهاجم دوم یا هافبک بازیساز مطرح کردند که در حال رایزنی هستیم تا در بهترین شرایط این بازیکن را اضافه کنیم.

 

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟