اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شکست در تبریز در اولین گام

شکست در تبریز در اولین گام

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۰:۰۸ - ۰۱، شهریور، ۱۳۹۸

تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار خود در فصل جدید برابر ماشین سازی شکست خورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم فوتبال استقلال در دقایق ابتدایی نتوانست نمایش خوبی داشته باشد و ماشین سازی با استفاده از امتیاز میزبانی موقعیت های خوبی خلق کرد اما با گذشت زمان تیم فوتبال استقلال توانست کنترل بازی را در دست بگیرد و موقعیت های مناسبی برای گلزنی داشت اما در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم استراماچونی خیلی زود دست به تعویض زد و دشتی جانشین محسن کریمی شد. در این نیمه نیز مانند نیمه اول بارها بازیکنان ماشین سازی با افتادن روی زمین مانع از شکل گیری جریان مسابقه شدند. با این حال استقلال در تمام دقایق نیمه دوم تیم برتر زمین بود و بارها موفق به خلق موقعیت شد اما این موقعیت ها تبدیل به گل نشد.

در دقیقه پایانی مسابقه نریمان جهان با یک فرار باعث شد تا دانشگر از زمین مسابقه اخراج شود و ضربه ایستگاهی به دست آمده را اتابک زارعی تبدیل به گل کرد تا این مسابقه در نهایت با یک گل به سود حریف به پایان برسد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی(دیاباته 66)، داریوش شجاعیان، مرتضی تبریزی(مهدی قائدی 80) و محسن کریمی(علی دشتی 55).

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟