اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

استراماچونی: مستحق باخت نبودیم

استراماچونی: مستحق باخت نبودیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۱:۱۹ - ۰۱، شهریور، ۱۳۹۸

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش مستحق شکست برابر ماشین‌سازی تبریز نبود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آندره‌آ استراماچونی بعد از شکست تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: درباره مسابقه باید بگویم که این موضوع برای من قابل قبول نیست که در اولین حضور مربی ایتالیایی بعد از دو ماه سخت، مترجم ایرانی حضور نداشت و نمی دانم مقصر باشگاه بود یا فدراسیون اما این موضوع بی احترامی به من است و این به هیچ عنوان قابل قبولی نیست. نمی دانم از طرف فدراسیون بوده یا یک نفر با من مشکل داشته است اما این ابدا احترام گذاشتن نیست.

او افزود: خیلی بد بازی را شروع کردیم و حریف یک شانس بزرگ داشت و حسینی در دقیقه اول یا دوم یک فرصت خود را از حریف گرفت. عکس العمل ما این بود که بازی را به دست گرفتیم، موقعیت خوبی داشتیم و در نیمه دوم ماشین سازی از خط نیمه عبور نکرد. ما مستحق باخت نبودیم اما یک توپ را از دست دادیم و نتیجه از دست رفت. این یک اشتباه از طرف ما بود و اجتناپ ناپذیر است و در فوتبال پیش می آید.

سرمربی استقلال ادامه داد: از تیم ماشین سازی تشکر می کنم. برای من احترام قائل نشدند اما من کسی نیستم که بخواهم بعد از 2 ماه کار سخت بخواهم تسلیم بشوم. اتفاقی که افتاد، در شان من نبود و اسم این را خراب کاری می گذارم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟