اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.
هادی نراقی

شم گلزنی و تعصب مثالزدنی از بزرگترین شاخصه این مرد افتخار آفرین در سالهای دور است که از منطقه چهارصددستگاه تهران با فوتبال انس و الفت گرفت و به یک مهاجم تمام عیار در استقلال تبدیل شد. " هادی نراقی " توسط استاد منوچهر حبیبی با الفبای توپ گرد آشنا شد و سپس به سبب ظرفیت بی پایان استعدادش توانست در تیم ملی جوانان کشورمان مایه مباهات شود و همچنین در خط آتش استقلال در منظومه بزرگان قرار گیرد.

وی در همان عنفوان جوانی جایگاهی ممتاز در تیم ملی جوانان پیدا کرد و در کنار پرویز مظلومی و حسن روشن توانست خط حمله این تیم را به اوج عزت برساند بطوریکه دو بار پیاپی در سالهای 1352 در تهران و 1353 در بانکوک توانست بر بام قاره کهن بایستد . هوش سرشار او در گلزنی از یک سو و تعصب تمام قد او و از همه مهمتر ادب و متانت این بازیکن موجب شد تا رایکوف او را از تیم برق به استقلال فراخواند و در جمع بزرگانی چون عادلخانی ، مظلومی ، مژدهی و روشن قرار دهد. جالب است بدانید که او در سن 17 سالگی در خط حمله تیم برق برای رقبا شاخ و شانه می کشید و زهر چشم می گرفت و از همان دوران اسباب تحسین همگان را برانگیخته بود. حضور نراقی در خط اتش تیم ملی جوانان ، دایره کارآمدی این تیم را گسترده تر کرد و در واقع وی به عصای دست حشمت مهاجرانی تبدیل گشت و در استقلال نیز مایه مباهات استقلال شد. سوای دو عنوان قهرمانی همراه با تیم ملی جوانان در عرصه آسیا ، وی در سال 1353 همراه با استقلال فاتح لیگ تخت جمشید شد و سه سال بعد با شش گل زده نقش بی بدیلی در قهرمانی آبی ها در جام حذفی داشت. گلزن با پرنسیب استقلال همچنین در زمان مربیگری ولادیمیر جکیج نیز در صف مهره های محوری بود و حتی تا مرزکاپیتانی تیم محبوب آبی پیش رفت. وی که در 21 آذر 1333 دیده به جهان گشود در آخرین دوران بازیگری به تیم خوب هما پیوست و در سال 1360 همراه با این تیم فاتح باشگاههای تهران شد .


وی در حال حاضر عضو کمیته انضباطی باشگاه استقلال است و یکی از فعالان مسابقات فوتبال پیش کسوتان جام زنده یاد یونس شکوری بشمار می رود. برای این پیش کسوت فاخر، متین و افتخار آفرین آرزوی تندرستی داریم .